Zajęcia pozalekcyjne

ZajęciaNauczycielKlasayDzieńGodzinaNr. Sali
Zajęcia wspierające umiejętności społeczneAdamowicz Julita4aczwartek11.50-12.354b
Zajęcia rozwijające zainteresowania chemiczneDąbrowska JustynaVII i VIIIpiątek14.40-15.2548
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia językowe Gębala Beata 2bponiedziałek12.50-13.354b
Koło artystyczneGrajewska GrażynaChętni uczniowieponiedziałek14.40-15.2548a
Zajęcia rozwijające kreatywność -ORYGINAL PLAYJacewicz Annaświetlica 1-4czwartek09.50-10.354a
Zajęcia teatralne "Piąteczka"Kamińska ElżbietaI-VIśroda08.00-08.4514
Klub Młodego Krótkofalowca "59"Karkut LeszekIV-VIIIpiątek15.30-16.20302-ZSM
Zajęcia rozwijające zainteresowania językiem niemieckimKochman-Gebauer JolantaKl. Iwtorek3 March 19004b
Zajęcia rozwijające zainteresowania dziennikarskie "Piątka na szóstkę"Konkol Aleksandraświetlica 1-4
Zajęcia wspierające umiejętności matematyczneKonkol IzabelaI-IVczwartek11.30-12.35czytelnia
Koło patriotyczno-historyczneKraska KrzysztofIV-VIIIśroda14.40-15.2532
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczneKukuła Katarzyna8c i chętni uczniowieponiedziałek14.40-15.2530
Punkt konsultacyjnyKwiecień HannaOWWwtorek12.30-13.30OWW
Zajęcia rozwijające umiejętności interpersonalneKwiecińska MałgorzataChętni uczniowie wtorek12.50-13.35II hol/III hol
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne - trzecioteścikLeszczyńska Elżbieta3bwtorek09.45-10.304c
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczneLeszczyńska ElżbietaVIczwartek08.55-09.404c
Zajęcia rozwijające zainteresowania poloniestyczne i matematycznePełka Danuta1cczwartek09.50-10.35
Zajęcia rozwijające zainteresowania ekologicznePonikiewska Bożenaświetlica 1-4środa11.50-12.354a
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia polonistycznePowroźnik Maria8bpiątek08.00-08.45
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia polonistyczneRosiek Aleksandra1aponiedziałek11.50-12.25biblioteka
Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczneStanowska Natalia0poniedziałek11.30-12.0038
Zajęcia piłki nożnejSzcześniak JakubChętni uczniowiepiątek13.45-14.30sg
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczneTrojanowska Krystyna5cśroda09.50-10.35
Zajęcia wspierające umiejętności polonistyczno-matematyczneTrojanowska Sylwia7awtorek08.00-08.4532
Zajęcia wspierające umiejętności matematyczneZielińska Anna3cwtorek10.45-11.30
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia językowe (j. niemiecki)Ziomek MarzannaIV-VIIIśroda08.00-08.4536
Zajęcia rozwijające zainteresowania ekologiczneZosik JoannaIV-VIIIwtorek08.00-08.454c
Zajęcia rozwijające zainteresowania dziennikarskie "Piątka na szóstkę"Żarska Aneta5d
Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczneEdyta Adamowska3bwtorek14.40- 15.25
Gimnastyka korekcyjnaMałgorzata Mularczykwtorek
środa
08.55-9.40
08.55-9.40