Rada Rodziców rok szkolny 2018/2019

7. Członek  – Aneta Szarek-Węgorek
8. Członek  – Kamila Szarek-Makosz

Szanowni Rodzice!

Wszystkim nam zależy na tym, by nasze dzieci czuły się w szkole bezpiecznie, by miały w niej zapewnione jak najbardziej komfortowe warunki do nauki i rozwoju, a także, by po prostu lubiły do niej chodzić.

Naszym celem jest reprezentowanie Państwa jako rodziców uczniów SP nr 5 w Kołobrzegu oraz pomoc szkole w jej statutowej działalności. Odbywa się to poprzez gromadzenie i wydatkowanie funduszów pochodzących z Państwa dobrowolnych składek, a także pozyskiwanych od wciąż poszukiwanych przez nas sponsorów.

Nasze plany  obejmują zarówno wsparcie szkoły w jej codziennej działalności (dofinansowanie konkursów i imprez szkolnych, zakup nagród dla wyróżniających się uczniów, zakup pomocy naukowych i książek), jak też działania mające na celu podniesienie standardu szkolnego życia.

W miarę możliwości postaramy się także wesprzeć dzieci najbardziej potrzebujące pomocy.

Realizacja tych planów nie uda nam się bez odpowiednich środków. Dlatego też zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat na nasz fundusz. Pragniemy Państwa zapewnić, że powierzonymi nam środkami będziemy dysponować rozsądnie i zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości.

Tym z Państwa, którzy już nas wsparli SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

Rodzice, którzy jeszcze nie uiścili składki, będą mogli dokonać wpłaty bezpośrednio na konto (podając imię, nazwisko i klasę dziecka). Przypominamy, że klasa, która pierwsza zbierze 100% wpłaty otrzyma nagrodę w postaci 50% zwrotu od zebranej sumy !

Składki na rok szkolny 2018/2019:
1 dziecko w szkole – 30,00,
2 dzieci w szkole – 25,00,
3 dzieci w szkole – 20,00.

Nasze konto to:
PKO BP SA Oddział w Kołobrzegu