Kadra

Rok szkolny 2019/2020

 

Dyrektor

  • Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz

Wicedyrektor

  • Renata Kurdybacha

Oddział przedszkolny 3,4,5-latki  

  • Agata Sawicka
  • Beata Łagodzińska

Oddział przedszkolny „0”

  • Natalia Pietraszewska
  • Sylwia Szymańska

Specjalny Oddział Przedszkolny

  • Agnieszka Buszka
  • Hanna Kwiecień
  • Małgorzata Szałkowska

Edukacja wczesnoszkolna

  • Aneta Czechowicz
  • Ewa Jeziorska
  • Aleksandra Kunz
  • Elżbieta Leszczyńska
  • Aneta Nowak
  • Anna Olejnik
  • Aleksandra Rosiek
  • Ewa Smaruj
  • Anna Zielińska

Język niemiecki

  • Jolanta Kochman-Gebauer
  • Karolina Willma

Język angielski

  • Beata Gębala
  • Paweł Krejer
  • Małgorzata Marciniak
  • Bartosz Stępień
  • Adriana Waleriańczyk

Język polski

  • Magdalena Korytowska
  • Mariola Niewiadomska
  • Maria Powroźnik
  • Anna Ziółkowska

Matematyka

  • Elżbieta Kozłowska
  • Elżbieta Leszczyńska
  • Agnieszka Nowy
  • Krystyna Trojanowska

Przyroda

  • Joanna Zosik
  • Anna Głąbik

Historia/Historia i społeczeństwo

  • Iwona Boguszewicz
  • Leszek Karkut
  • Krzysztof Kraska

Wiedza o społeczeństwie

  • Iwona Boguszewicz
  • Leszek Karkut

Informatyka/Zajęcia komputerowe

  • Karol Grabowski
  • Leszek Karkut

Zajęcia techniczne/Technika

  • Grażyna Grajewska

Muzyka/Plastyka

  • Grażyna Grajewska
  • Tomasz Krzewina

Fizyka

  • Justyna Dąbrowska

Chemia

  • Justyna Dąbrowska

Geografia

  • Alicja Iwanowska

Biologia

  • Joanna Zosik

Wychowanie fizyczne

  • Małgorzata Mularczyk
  • Robert Piotrowski
  • Jakub Szcześniak
  • Paweł Waśków

Doradztwo zawodowe

  • Lutosława Koc-Kozakowska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Magdalena Stępień

Religia

  • Elżbieta Kamińska
  • Małgorzata Labuhn
  • Teresa Szczepaniak
  • Krystyna Zachaczewska

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Joanna Zosik
  • Lutosława Koc-Kozakowska

Nauczyciele wspomagający

  • Edyta Adamowska
  • Alicja Biel
  • Agata Filipowicz
  • Ida Górecka
  • Anna Jacewicz
  • Sylwia Kamecka
  • Izabela Konkol
  • Katarzyna Kubiak
  • Anna Markiewicz-Małek
  • Anna Mojsiewicz
  • Anna Myk
  • Danuta Pełka
  • Aleksandra Pietrzak
  • Aldona Przybylska
  • Sylwia Trojanowska
  • Ilona Worotyńska-Królikowska
  • Halina Zawada
  • Marzanna Ziomek
  • Aneta Żarska

Logopeda

  • Izabela Kramarz
  • Barbara Przychoćko
  • Eliza Dziubak
  • Anna Zielińska

Psycholog

  • Milena Garbacz-Zatorska

Pedagog

  • Lutosława Koc-Kozakowska
  • Kamila Wierzbicka

Reedukator

  • Olga Sitańska-Pietrzak

Terapeuta

  • Dominika Anusz
  • Małgorzata Kwiecińska
  • Patrycja Łagoda

Rehabilitant

  • Mariusz Tułaza
  • Paweł Myszyński

Świetlica

  • Grzegorz Milewski
  • Paweł Myszyński
  • Bożena Ponikiewska
  • Magdalena Stępień

Biblioteka

  • Jolanta Gruszczyńska