Kadra

Dyrektor
• Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz

Wicedyrektor
• Renata Kurdybacha

Oddział przedszkolny 3,4,5-latki
• Agata Sawicka
• Sylwia Szymańska

Oddział przedszkolny „0”
• Natalia Mierkiewicz
• Natalia Stanowska

Specjalny Oddział Przedszkolny
• Agnieszka Buszka
• Eliza Dziubak
• Hanna Kwiecień
• Małgorzata Szałkowska

Edukacja wczesnoszkolna
• Aneta Czechowicz
• Ewa Jeziorska
• Aleksandra Kunz
• Elżbieta Leszczyńska
• Aneta Nowak
• Anna Olejnik
• Aleksandra Rosiek
• Ewa Smaruj
• Anna Zielińska

Język niemiecki
• Jolanta Kochman-Gebauer
• Karolina Willma

Język angielski
• Beata Gębala
• Paweł Krejer
• Małgorzata Marciniak
• Bartosz Stępień
• Adriana Waleriańczyk

Język polski
• Magdalena Korytowska
• Maria Powroźnik
• Dorota Przespolewska
• Anna Ziółkowska

Matematyka
• Elżbieta Kozłowska
• Katarzyna Kukuła
• Elżbieta Leszczyńska
• Agnieszka Nowy
• Krystyna Trojanowska

Przyroda
• Joanna Zosik
• Anna Głąbik

Historia/Historia i społeczeństwo
• Leszek Karkut
• Krzysztof Kraska

Wiedza o społeczeństwie
• Leszek Karkut

Informatyka/Zajęcia komputerowe
• Karol Grabowski
• Leszek Karkut

Zajęcia techniczne/Technika
• Grażyna Grajewska

Muzyka/Plastyka
• Grażyna Grajewska
• Tomasz Krzewina

Fizyka
• Jolanta Antczak

Chemia
• Justyna Dąbrowska

Geografia
• Katarzyna Kukuła
• Arkadiusz Majewski

Biologia
• Joanna Zosik

Wychowanie fizyczne
• Małgorzata Mularczyk
• Robert Piotrowski
• Jakub Szcześniak
• Paweł Waśków

Doradztwo zawodowe
• Lutosława Koc-Kozakowska

Edukacja dla bezpieczeństwa
• Magdalena Stępień

Religia
• Elżbieta Kamińska
• Paweł Szal
• Krystyna Zachaczewska

Wychowanie do życia w rodzinie
• Joanna Zosik
• Lutosława Koc-Kozakowska

Nauczyciele wspomagający
• Julita Adamowicz
• Edyta Adamowska
• Alicja Biel
• Ida Górecka
• Anna Jacewicz
• Sylwia Kamecka
• Izabela Konkol
• Katarzyna Kubiak
• Anna Markiewicz-Małek
• Anna Myk
• Danuta Pełka
• Aleksandra Pietrzak
• Edyta Piotrowicz-Juszczak
• Aldona Przybylska
• Sylwia Trojanowska
• Halina Zawada
• Marzanna Ziomek
• Aneta Żarska

Logopeda
• Izabela Kramarz
• Barbara Przychoćko

Psycholog
• Milena Garbacz-Zatorska

Pedagog
• Lutosława Koc-Kozakowska

Reedukator
• Olga Sitańska-Pietrzak

Terapeuta
• Dominika Anusz
• Małgorzata Kwiecińska

Rehabilitant
• Mariusz Tułaza
• Paweł Myszyński

Świetlica
• Grzegorz Milewski
• Paweł Myszyński
• Bożena Ponikiewska
• Magdalena Stępień

Biblioteka
• Maria Tuszyńska