W maju nasza szkoła wspomina urodziny patrona, św. Jana Pawła II, które przypadają 18 maja. Z tej okazji spotkaliśmy się, aby uczcić to wydarzenie na przedstawieniu pt. "Urodziłem się w Wadowicach". Uczniowie klasy 5 B Malwina, Natan oraz Kacper przybliżyli nam wadowicki czas życia papieża Polaka św. Jana Pawła II. Mogliśmy poznać rodziców Karola Wojtyły, a dzięki zasobom Domu Muzeum św. Jana Pawła II zajrzeć do kamienicy, w której urodził się urodził i wychował.. Klasa 6B przygotowała dla widzów ulubione pieśni papieskie: "Wadowice", Tłumy, tłumy serc" oraz ukochaną pieśń św. Jana Pawła II "Barka".
Karolina Szarłata-Woźniak



















