Mamy wielką przyjemność ogłosić laureatów Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Bałtyk w szkle”.
I miejsce zdobyła Anna Tyszkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Pawła II w Kołobrzegu
II miejsce zdobyła Polina Babynina - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
III miejsce zdobyła Matylda Wachowska – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu
Wyróżnieni:
Michał Dusza - Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu
Wojciech Nowiński - Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Pawła II w Kołobrzegu
Wszystkim laureatom gratulujemy!
Dyplomy oraz nagrody zostaną dostarczone do szkół laureatów.
Organizatorzy



















