Niebieska Olimpiada to impreza sportowa dla przedszkolaków corocznie organizowana w ramach Miesiąca Świadomości Autyzmu. Podczas zawodów sportowych dzieci mogą bawić się w ruchu, integrować i poczuć ducha walki. Naszym przedszkolakom dzielnie pomagały uczennice z klasy VIIb .Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami. To była wspaniała zabawa!
Niebieska Olimpiada - wspólna sportowa zabawa wszystkich grup przedszkolnych


















