W niedzielę 29 marca wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu z naszej szkoły kwestowali na rzecz kołobrzeskiego hospicjum. Jest to akcja na stałe i cyklicznie wpisana w działalność Koła. O godzinie 11.00 przed hospicjum stawiło się 18 wolontariuszy i 9 nauczycieli z naszej szkoły. Z puszkami i żółtymi żonkilami ruszyliśmy na spacer po mieście zbierając fundusze na ten szczytny cel. W tym roku zebrano rekordową ilość pieniędzy– ponad 23 609,82 zł. Pogoda dopisała i niedzielne przedpołudnie upłynęło szybko i z owocnym skutkiem. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom oraz zaangażowanym nauczycielom, którzy
wzięli udział w tej szczytnej akcji.
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu



















