Walentynki w 1A i 1C

Walentynki w 1a, czyli potocznie zwany Dzień Zakochanych, odbyły się w piątek, 12 lutego. Tego dnia każdy pierwszak z tajemniczym uśmiechem wszedł do klasy :). Mimo że od pierwszych dni września, kiedy to dzieci zaczęły przygodę ze szkołą, minęło zaledwie sześć miesięcy, to już zawiązały się fantastyczne przyjaźnie między dziewczynkami i chłopcami. Wszyscy uczniowie 1a otrzymali przemiłe dowody sympatii, czy to w postaci kartek, kwiatków, czy słodkich batoników. Wszyscy tego dnia chodzili „z głową w chmurach”, co nikogo nie dziwiło. Serdecznie dziękujemy Pani Dagmarze Waśków za zorganizowanie miłych walentynkowych upominków dla dzieci.

Walentynki w 1c

15 lutego klasa 1 c obchodziła Walentynki. Dzieci miały do wykonania walentynkowe zadanie na dużej macie edukacyjnej oraz otrzymały słodki poczęstunek 🙂