Święci uśmiechnięci z SP5

Ogromna radość zapanowała w naszej szkole po ogłoszeniu ,,Konkursu na strój świętego”
Celem konkursu było przybliżenie uczniom świętych patronów oraz uczczenie ważnego dnia Wszystkich Świętych. Chętni uczniowie przepięknie zaprezentowali stroje świętych. Dominował święty Józef, za nim Maryja, Papież Jan Paweł II, Święta Anna i Aniołowie. Jury w składzie: Krystyna Zachaczewska, Karolina Szkarłata-Woźniak i Paweł Myszyński po burzliwej dyskusji wyłoniło zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:
1      miejsce – Aron Brzezicki kl. Ia, Franciszek Malanowski Ic, Wojciech Nowiński IIb
2      miejsce – Hanna Wąsik IIc, Hanna Waśków Ia, Krzysztof Kubiak Ib, Mirosław Błaszczyk  IIc
3      miejsce – Fabian Wilk  Ic, Kaja Błaszczyk IIc, Michał Polak IIa

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom, którzy odpowiedzieli na nasz konkurs i przygotowali piękne stroje świętych. Dziękujemy rodzicom z całego serca za pomoc. Jesteśmy dumni z naszych uczestników i zapraszamy w przyszłym roku.