Pierwsze szkolne kroki

Jedną z ważnych chwil każdego ucznia, na którą czeka z wielkim niepokojem, jest rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej. Minęło już kilka dni nowego, jakże innego, roku szkolnego. Nowe obowiązki, nowe wyzwania, nowe wychowawczynie, nowi koledzy, koleżanki, ale także nowa szkolna przygoda- to wszystko czekało na naszych Pierwszoklasistów. Uczniowie klas 1a, b i c bardzo szybko udowodnili, że doskonale sobie radzą z nowymi obowiązkami. Pilnie pracują na lekcjach, są aktywni i zaangażowani, zgodnie bawią się na placach zabaw. W każdej klasie odbyły się również pierwsze ważne wybory – do klasowych samorządów. Wszystkie dzieci zgodnie przyznają, że polubiły szkołę i że chętnie do niej uczęszczają. Mamy nadzieję, że taki zapał nie zniknie u uczniów aż do klasy ósmej, czego z całego serca życzymy Pierwszoklasistom naszej szkoły.