Próbny egzamin ósmoklasisty

Szanowni Uczniowie, Rodzice

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowały materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Przeprowadzamy taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.

Wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE oraz na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:
– 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
– 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
– 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Wskazówki i konkretne instrukcje otrzymacie Państwo przez dziennik internetowy Vulcan i dostępne komunikatory. Udział ósmoklasistów w egzaminie jest dobrowolny. Jest to jednak jeszcze jedna dodatkowa szansa na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności przed właściwym egzaminem.

Mam nadzieję, że w próbnym egzaminie ósmoklasisty weźmie udział jak najwięcej uczniów.

Z wyrazami szacunku-
Dyrektor – Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz