Wizyta w bibliotece

Dnia 08.05.2019 r. obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji przedszkolaki odwiedziły szkolną bibliotekę, w której Pani Jola opowiedziała nam o zasadach funkcjonowania biblioteki, sposobach wypożyczania książek oraz pokazała nam wiele ciekawych pozycji książkowych, między innymi największą i najmniejszą z książek w naszej szkolnej bibliotece. Dzieci chętnie opowiadały o swoich ulubionych bajkach, o tym, kto im czyta na dobranoc i jakie książki podobają im się najbardziej. Na koniec wizyty wypożyczyliśmy kilka książek, by móc je czytać w przedszkolu. Krasnoludki z wielką radością zapoznały się z tym magicznym miejscem oraz obiecały, że tu wrócą, aby się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.