Łabędzie rozdane…

Hollywood ma swoje filmowe Oscary, Gdynia ma swoje Orły, a IIb – Szklane Łabędzie. Przed kilkoma tygodniami w IIb ogłoszony był konkurs filmowy pod nazwą „Kołobrzeskie zabytki”. Kilkuosobowe grupy dzieci nagrywały krótkie filmiki o najbardziej znanych zabytkach i ciekawych miejscach Kołobrzegu. Wpłynęło kilka ciekawych filmów, z których udało się wyłonić zwycięzcę. Wygrał film o kołobrzeskim bindażu przygotowany przez Amandę i Oliwiera Obrębskich, Patryka Połczyńskiego i Mikołaja Waszkowskiego. Dzieci w niezwykle ciekawy sposób opowiedziały o tym magicznym, pięknym miejscu, zachęcając tym samym do odwiedzenia go i przespacerowania się w cieniu bindaża z XIX w. Zwycięzcy otrzymali w nagrodę statuetki Szklanych Łabędzi. Pozostałe filmy zostały wyróżnione, a mali filmowcy nagrodzeni nagrodami pocieszenia. Gratulujemy!