Wywiad z zespołem teatralnym PIĄTECZKA | Zespół teatralny „Piąteczka ” zagrał jasełka dla Stowarzyszenia PSONI w Kołobrzegu

Wywiad z zespołem teatralnym PIĄTECZKA z dnia 23 stycznia 2019 roku przeprowadzony przez Panią redaktor z Radia Kołobrzeg, Małgorzatę Maj.

W środę 23 stycznia zagraliśmy „Narodziny Zbawiciela” pod kierunkiem p. Elżbiety Kamińskiej dla wspaniałej widowni w sali bankietowej przy ul. Mazowieckiej 29. ·Na widowni mieliśmy zaszczyt gościć, Ojca Proboszcza Pawła Kaczmarskiego, Wychowanków, Rodziców, Dyrektorów, Terapeutów oraz Wychowawców wszystkich placówek opiekuńczo–wychowawczych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną przy ul. Mazowieckiej 29 w Kołobrzegu. Tego dnia na scenie rozbrzmiewały przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu naszych niezwykle utalentowanych uczennic i uczniów z klas Ib, IVb, Vc i Vd. Wspaniale odegrane sceny, ukazujące historię Bożego Narodzenia, barwne kostiumy, wzruszające i radosne dialogi zostały docenione ogromnymi brawami przez naszą cudowną publiczność. Pani Dyrektor Anna Trzeciak poczęstowała młodych aktorów pysznymi słodyczami i złożyła piękne wyrazy uznania za nasze dzieło. Ojciec Proboszcz Paweł Kaczmarski udzielił wszystkim błogosławieństwa. Dziękujemy wszystkim gościom za obecność, wsparcie i miłe słowa. Dziękujemy Pani Ewie Smaruj oraz Pani Magdalenie Stępień i wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie oraz pomoc w realizacji tego wspaniałego wydarzenia.  Na zakończenie młodzi aktorzy udzielali wywiadu dla Radia Kołobrzeg. Wywiad z Panią Małgorzatą Maj sprawił naszym uczniom niesamowitą radość i satysfakcję z możliwości zaistnienia w kołobrzeskich mediach.