Rozstrzygnięcie Rejonowego Konkursu Plastycznego

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu była organizatorem Rejonowego Konkursu Plastycznego pn. „Moja świetlica – najpiękniejsze miejsce w szkole”. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej uczniów oraz wzbogacenie i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych. Komisja Konkursowa wyłoniła najlepsze prace. A oto wyniki konkursu: w kategorii klas I – IV I miejsce: Kasjan Lewandowski kl. IIIA SP3, II miejsce: Martyna i Gabriela Gabszewicz kl. IV SP Robuń, III miejsce: Mateusz Peśla kl. IV SP Robuń. Ponadto Wyróżnienia otrzymują: 1. Grzegorz Matusiak kl. IIIB SP6, 2. Maja Kmieć kl. IIIA SP5 oraz 3. Kacper Helmin kl. IA SP9; w kategorii klas V – VIII I miejsce: Jakub Feret oraz Szymon Pleciak z kl. VII SP Robuń, II miejsce: Amelia i Gabriela Bazylińskie z kl. VI SP Robuń, III miejsce: Amelia Tocicka kl. VID SP3. Wyróżnienia otrzymują: 1. Weronika Więcławska kl. VII SP Robuń, 2. Oliwier Ciesielski kl. V SP Robuń oraz 3. Dominika Nowicka kl. VII SP Robuń.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom i życzymy dalszej weny twórczej. Rozdanie dyplomów i nagród rzeczowych do poszczególnych placówek do 14/XII 2018 r.
Organizatorzy konkursu: Bożena Ponikiewska, Grzegorz Milewski i Aleksandra Pietrzak