Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas I – VIII „Uzależnieniom powiedz NIE!”

W szkole naszej został przeprowadzony konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas I – VIII pt. „Uzależnieniom powiedz <<NIE>>!” Celem konkursu była promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych, zaangażowanie uczniów do działań profilaktycznych, uświadomienie uczniom zagrożeń związanych z uzależnieniami, uzyskując oryginalne projekty prac, promujące zachowanie zdrowego trybu życia.
Jury w składzie: p. Milena Garbacz – Zatorska, p. Lutosława Koc – Kozakowska oraz p. Bożena Ponikiewska wyłoniło następujących zwycięzców: I miejsce: Marcelina Szymańska kl. IIIA, II miejsce: Maria Wolańska kl. IB i III miejsce: ex aequo: Maja Marcinkowska kl. IVC i Martyna Marcinkowska kl. VIIC
Wyróżnienia otrzymali: 1. Jakub Bączek kl. IVB, 2. Julia Kwiatkowska kl. VIIA, 3. Lidia Prędka kl. IIC, 4. Patryk Połczyński kl. IIB, 5. Mikołaj Waszkowski kl. IIB.
Kryteriami przy ocenie prac przez Jury było: 1. Profilaktyczny przekaz treści 2. Oryginalność ujęcia tematu (pomysłowość) 3. Estetyka pracy.
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszej weny twórczej.
Nagrody dla zwycięzców konkursu były pozyskane ze środków Gminy Miasto Kołobrzeg – Przeciwdziałanie Alkoholizmowi 2018.