Wyjazd integracyjny klas drugich

Bardzo miłym akcentem zakończył się pierwszy powakacyjny tydzień w szkole. 7 września, w piątkowy poranek, klasy drugie wraz z wychowawcami wybrały się do Parku Rozrywki „Dziki Zachód” w Zieleniewie. Na dzieci czekało mnóstwo przygód, atrakcji i niespodzianek. Była jazda konna, przejażdżki gokartami i elektrycznymi hulajnogami. Kto miał ochotę, wspinał się na ściankę wysokościową, inni w tym czasie biegali w kręcącej się beczce. Można było pochodzić po wodzie w ogromnej dmuchanej kuli, a także spotkać się z egzotycznymi zwierzętami. Bardzo ciekawym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Indiańskiego. Bardzo dziękujemy właścicielom i pracownikom Parku Rozrywki za profesjonalizm i fantastyczną zabawę.